Basisscholierentoernooi

Ga jij de uitdaging aan?

Wordt jij basisscholieren kampioen tafeltennis van jouw stad/gemeente en ga jij door naar de Zeeuwse finale in Middelburg?

Teams van 2

Speelklassen:
groep 3-6 & groep 7-8

Max 1 lid van een tafeltennisvereniging

Schrijf je snel in, samen met een klasgenoot!
Voorronde

Middelburg

Meldt je aan voor het Middelburgs basisscholierentoernooi:

  • Wanneer: Woensdag 18 november 2020, 15:30 – 18:00 uur
  • Waar: De Zandkuil, De Aanloop 4, Middelburg
  • Leeftijden: In de categorieën groep 3-6 en groep 7-8
  • Opgave: (vóór 14 november)
  • Vermelden: school, klas, naam, telefoonnummer en email adres van beide spelers
  • Kom oefenen: Woensdag 4 november en 11 november, van 15:30 t/m 17:30 uur (trainers aanwezig om tips te geven)
Voorronde

Overige steden/gemeentes

  • Veere/Noord-Beveland woensdag 9 december
  • Goes datum niet bekend
  • Vlissingen datum niet bekend
  • Hulst datum niet bekend
  • Terneuzen datum niet bekend
Middelburg presenteert de

Zeeuwse finale

De finales zijn op maandag 21 januari 2021. De beste teams van de verschillende voorrondes plaatsen zich voor de finale.

  • Waar: De Zandkuil, De Aanloop 4, Middelburg
  • Wanneer: Maandag 21 december 2020
  • Tijd: 13:00 – 16:00 uur
  • Leeftijden: In de categorieën groep 3-6 en groep 7/8
  • Deelname: De beste teams uit de verschillende voorrondes
Winnaars vorige edities

Hall of fame groep 7-8

2019 Kylian / Sem (Tweemaster – Oost-Souburg / Vrije School – Middelburg)
2018 Levi / Pepijn (Theo Thijssenschool – Vlissingen)
2017 Mike / Sieb (Franciscussschool – Middelburg)
2016 Norah / Yagmur (Prins Willem Alexanderschool – Terneuzen)
2015 Daan / Jesse (Theo Thijssenschool – Vlissingen)
2014 Gertijn / Manuel (Herman Faukeliusschool – Middelburg)
2013 Pepijn /Milan (Cederhof – Middelburg / Bijenburg – Middelburg)

Winnaars vorige edities

Hall of fame groep 3-6

2019 Mats / Noah (Het Talent Middelburg)
2018 Richella / Thijmen (Cederhof – Middelburg)
2017 Eva / Olle (Franciscusschool – MIddelburg)
2016 Jens / Jasper (Wereldboom – Hulst)
2015 Mike / Sieb (Fransiscusschool – Middelburg)
2014 Richella / Thijmen (Cederhof – Middelburg)
2013 Rik /Mirthe (Petrus Immens school – Middelburg)